Masz pytania?
  • Napisz do nas Jesteśmy na Facebooku!
  • Logowanie
    Przypomnij hasło
  • Rejestracja

Dlaczego warto zrobić swój krem?

Ocena (5 / 5,00)
 
 

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad tym co używasz do pielęgnacji swojego ciała to jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Tylko samemu komponując i dobierając składniki możesz mieć pewność, że użyte surowce są naturalne, odpowiedniej jakości i właściwie dobrane do Twojej skóry.

 
Tworzenie własnych kosmetyków nie jest trudne. Możesz zacząć od przygotowania prostych, wymagających połączenia tylko kilku składników kosmetyków. Informacje jak to zrobić znajdziesz w opisach produktów lub możesz skorzystać z gotowych receptur czy wskazówek w artykułach.
 
Pragniemy promować wśród naszych Klientów świadomą pielęgnację, dlatego na początku zachęcamy do zapoznania się z kilkoma artykułami, które pozwolą Ci zrozumieć jaką masz cerę czy problem, jak funkcjonuje Twoja skóra? Zacznij od określenia swoich potrzeb, np. rodzaj cery, jaki chcesz przygotować kosmetyk (płyn myjący, tonik czy krem)?. Ustaliwszy to na początku z łatwością dobierzesz składniki filtrując szukając według danej cechy. Wraz z filtracją składników pojawią się też związane z nimi receptury, w ten sposób rozpocznie się Twoja przygoda z kosmetyką naturalną.
 
Wszyscy jesteśmy tacy sami jednak każdy jest inny:) Robienie własnych kosmetyków ma tę zaletę, że możesz skomponować kosmetyk taki jak chcesz i lubisz. Twoje indywidualne preferencje są bardzo ważne, używaj więc składniki dopasowane do Ciebie.
 
Robienie własnych naturalnych kosmetyków to pasjonujące hobby i w naszym przekonaniu najlepszy sposób na skuteczną pielęgnację skóry. Wiedza na temat składników pielęgnacyjnych i funkcjonowania skóry sprawi, że lepiej będziesz dbać o siebie i bliskich. A jeśli jesteś profesjonalistą (kosmetyczką, masażystką, terapeutą) będziesz mogła lepiej spełniać oczekiwania Twoich Klientów budując zaufanie i zwiększać wartość swoich usług.
 

Agnieszka

29-12-2017
Artykuł pobudził moją wyobraźnię i wolę do zrobienia sobie kremu.Zamiar już jest teraz tylko trzeba trochę poczytać,poszperać i do roboty :)
Pomóż podjąć decyzję innym - oceń i skomentuj